البرز، نظرآباد،خیابان تهران، بین گلستان 2 و 4، پلاک 23
02645347018
02645347011

خدمات مشاوره ای ما


            فرایند کشت محصولات به روش هیدروپونیک، فرایندی حساس، دقیق، هزینه بر، و همراه با جزییات و الزامات فراوان علمی وقنی است. با توجه به سرمایه گذاری نسبتا سنگینی که جهت احداث و بهره برداری از واحدهای گلخانه ای انجام می گردد، اطمینان از کمیت و کیفیت محصول تولید شده جهت ادامه ی بقا و سودآوری واحدهای کشت گلخانه ای امری بدیهی و اجتناب ناپذیر است.

بخصوص با توجه به هزینه های فزاینده ی انرژی و نهاده های کشاورزی در سالهای اخیر، که باعث کاهش سود آوری بسیاری از واحدهای گلخانه ای شده است، لزوم حرکت به سمت کشاورزی دانش محور - جهت افزایش برداشت محصول از مساحتهای مشخص - روز به روز بیشتر احساس می گردد. در واقع، کشت و کار محصولات کشاورزی، باغی و بخصوص گلخانه ای، بدون بکارگیری دانش فنی و روشهای صحیح علمی و تجربی آزمایش شده، مقرون به صرفه و با دوام نخواهد بود.

با توجه به الزامات فوق الذکر و تجربه های متعددی که از این جهت در منطقه ی ساوجبلاغ انجام و مشاهده شده، تعاونی گلخانه داران سپهر نظرآباد، بخشی را به عنوان بخش مشاوره راه اندازی نموده و در نظر دارد، با پشتیبانی مستمر علمی و فنی از اعضا و مشتریان محترم، گامی در جهت افزایش کمّی و کیفی صنعت رو به رشد کشت و کار گلخانه ای، با همفکری، همکاری و مساعدت شما عزیزان بردارد.

الف - اهداف:

  1. پشتیبانی علمی و فنی از اعضاء و مشتریان جهت ارتقاء عملکرد کمی و کیفی محصول
  2. توسعه ی دانش فنی و مهارتهای تجربی در بین اعضا
  3. توسعه ی دانش فنی جهت استفاده ی بهینه از نهاده های کشاورزی
  4. پشتیبانی علمی و فنی اعضاء یا مشتریانی که فعالیت خود را به تازگی آغاز نموده اند

ب - نحوه فعالیت این بخش:

  1. انجام مشاوره تغذیه ای و گیاهپزشکی در محل تعاونی (تلفنی یا حضوری و به شکل رایگان)
  2. بازدید از واحد گلخانه ای در صورت نیاز
  3. همکاری مستمر در قالب قرارداد مشاوره در طول فصل زراعی